O nas


EDYL – skuteczny zarządca nieruchomości w Warszawie.


CO NAS WYRÓŻNIA


  • 20 lat doświadczenia w obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych – firma EDYL rozpoczęła działalność w roku 1997 r.
  • Szybkie zbieranie głosów pod uchwałami Wspólnot Mieszkaniowych – głosowania online poprzez Internetową Strefę Mieszkańca
  • Duża elastyczność w dostosowywaniu się do specyfiki danej nieruchomości - zakres usług oraz procedury współpracy wypracowywane indywidualnie
  • Obsługa księgowa prowadzona wewnątrz firmy EDYL, całkowicie zintegrowana z działem administracyjnym (przepływ informacji, natychmiastowe wyjaśnienia dotyczące kosztów etc.)
  • Wykaz aktualnego zadłużenia lokali dostępny dla dla Zarządu Wspólnoty online 24 godz./dobę
  • Standardy obsługi oparte na doświadczeniu z pracy w międzynarodowych organizacjach, także w zakresie obsługi firm nieruchomościowych (rzetelność, terminowość, fachowość, dbałość o szczegóły)
  • Procedury obsługi nakierowane na optymalizację kosztów utrzymania nieruchomości i poprawę efektywności finansowej Wspólnoty.

0 lat

doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami


0

liczba remontów przeprowadzonych w latach 2014–2016


0

liczba administrowanych obiektów


0 lat

średni staż pracy administratorów


0 m²

łączna powierzchnia obiektów


0

łączna liczba lokali


10 wartości, na których oparta jest działalność naszej firmy:

Dzięki dużej skali prowadzonej działalności posiadamy aktualną wiedzę w zakresie technologii, standardów, cen oraz wszelkich niuansów związanych z administrowaniem nieruchomościami.
To jedna z kluczowych cech dobrego administratora. Skuteczność oznacza konsekwencję w realizacji działań i szybkie załatwianie spraw. To z kolei przekłada się na oszczędność czasu i środków właścicieli nieruchomości.
Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Zapewniamy obsługę administracyjną, księgową, prawną i techniczną. Ty w swoim mieszkaniu odpoczywasz, a my zajmujemy się całą resztą.
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami - firmami wykonującymi konserwacje, przeglądy, naprawy bieżące. Stała współpraca pozwala nam na uzyskanie korzystnych rabatów.
Zapewniamy Zarządowi Wspólnoty stałe, realne wsparcie oraz komfort podejmowania strategicznych decyzji. Dzielimy się doświadczeniem, służymy radą, przewidujemy konsekwencje możliwych rozwiązań.
Cenimy porządek i estetykę otoczenia. Zadowolenie Mieszkańców z wyglądu administrowanych przez nas nieruchomości daje nam satysfakcję.
Nasi administratorzy posiadają licencje Zarządcy Nieruchomości, ukończone studia z zakresu zarządzania nieruchomościami, specjalistyczne kursy i szkolenia.
W każdym działaniu kierujemy się przede wszystkim interesem właścicieli nieruchomości - począwszy od negocjacji warunków umów, kończąc na indywidualnym sposobie kontaktu z każdym z Mieszkańców.
Z doświadczenia wiemy, że najlepsze rezultaty daje systematyczna i konsekwentna opieka nad nieruchomością. Dlatego naszym celem jest wieloletnia współpraca oparta na zaufaniu i partnerstwie.
Cenimy sprawdzone rozwiązania, ale nie boimy się zmian. Śledzimy nowinki w branży. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy internetową Strefę Mieszkańca, a dla szybszej egzekucji długów Wspólnoty korzystamy z procedury e-Sądu.

Firma EDYL zarządza i administruje nieruchomościami mieszkaniowymi od 1997 roku. Świadczone przez nas usługi oparte są o najwyższe standardy wypracowane przez 20 lat funkcjonowania rodzinnej firmy. Działamy efektywnie, w oparciu o szerokie doświadczenie, posiadamy inicjatywę i konsekwencję w realizacji zadań. W każdym działaniu kierujemy się interesem właścicieli nieruchomości, także interesem ekonomicznym – wykonując nasze obowiązki dbamy o systematyczne zwiększanie rynkowej wartości nieruchomości. Dzięki takiemu podejściu do wykonywania naszej pracy jesteśmy oceniani jako skuteczny zarządca nieruchomości w mieście Warszawa. Potwierdzają to pozytywne referencje otrzymane od współpracujących z nami Wspólnot Mieszkaniowych.

 

KONTAKT


EDYL Maria Świerczewska
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

ul. Spacerowa 18
00-592 Warszawa

NIP: 951-144-78-82
REGON: 15140590

sekretariat@edyl.pl

tel. 22 646 35 97

więcej