Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Administrator Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowy nadzór nad funkcjonowaniem nieruchomości

  • Kontrola stanu technicznego nieruchomości, koordynowanie usuwania awarii i usterek (zlecanie wykonania prac, nadzór nad ich realizacją, rozliczenie etc.)

  • Kontakty z właścicielami / najemcami lokali

  • Ścisła współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych

  • Zlecanie kontroli okresowych, remontów, napraw bieżących i nadzór nad tymi pracami

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej nieruchomości (w tym prowadzenie książki obiektu budowlanego)

  • Weryfikacja i analiza kosztów utrzymania i eksploatacji nieruchomości pod kątem ich poprawności i optymalizacji (w tym współpraca z działem finansowym EDYL)

  • Uzyskiwanie decyzji administracyjnych, zezwoleń, prowadzenie korespondencji z urzędami i instytucjami

  • Opracowywanie budżetów nieruchomości oraz przygotowywanie projektów uchwał

  • Prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych

  • Promowanie pozytywnego wizerunku EDYL wśród mieszkańców nieruchomości

Wymagania:

  • Rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania nieruchomościami

  • Wyższe wykształcenie techniczne, mile widziane budowlane

  • Znajomość zagadnień i przepisów z obszaru zarządzania nieruchomościami

  • Wysoka sprawność organizacyjna

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność łagodzenia sporów i prowadzenia negocjacji

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office

  • Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie i stałą ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole

  • Wsparcie w zakresie wypełniania powierzonych obowiązków

Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

  • Prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń wspólnot mieszkaniowych

  • Ewidencja dokumentów księgowych wspólnoty mieszkaniowej (wyciągi bankowe, faktury zakupu, etc.),

  • Naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych, mediów i funduszy remontowych,

  • Wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników,

  • Rozliczanie mediów indywidualnych,

  • Kontrola i prowadzenie windykacji należności – etap przedsądowy, koordynacja prac z kancelarią prawną prowadzącą sprawę w sądzie,

  • Uzgadnianie i wyjaśnianie sald kontrahentów i właścicieli,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych dla wspólnot mieszkaniowych,

  • Prowadzenie kartotek właścicieli.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Znajomość regulacji z zakresu rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z księgowością wspólnot mieszkaniowych,

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność, sumienność, obowiązkowość.

  • Znajomość programu DOM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

KONTAKT

EDYL Maria Świerczewska
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

ul. Spacerowa 18
00-592 Warszawa

NIP: 951-144-78-82
REGON: 15140590

sekretariat@edyl.pl

tel. 22 646 35 97

więcej